контакти
enruua

We’re Tim Berners Group

We Create Things

For Human

Досягти Вирішити Створити
наш бізнес

Наші Бренди і Сервіси

Wi-Fi Реклама в больших сетях і ТРЦ України

Один з нових проектів команди Tim Berners Group - мережу безкоштовного гостьового Wi-Fi в публічних зонах, найбільша по відвідуваності відкрита Wi-Fi мережу в Україні. Обсяг проекту на 2019 рік покриває 2000 локацій з аудиторією 6 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Станом на 1 вересня 2018 року Wi-Fi мережу вже запущена в 205-ти відділеннях ТМ Нова Пошта Києва і Київської області та ТРЦ Лавина, з загальною кількістю 900 тисяч унікальних відвідувачів в місяць.

Детальніше
АвтозакладкА

Система AvtozakladkA розроблена для пошуку викрадених автомобілів та інших цінних предметів. Після покупки GPS маяка завантажте додаток AvtozakladkA на свій смартфон або планшет.

Детальніше
Кроха

Наборами для новонароджених "Кроха", Доктор Комаровський намагався дати відповідь на чи не найпоширеніше питання при спілкуванні з глядачами і читачами - "А що б ви нам порадили?". Ми довго відбирали, вибирали і тестували, неодноразово переконувалися в тому, що зібране - дійсно необхідно кожній родині, що вміст набору якісний, надійний і зручний в експлуатації. Вдалого застосування і будьте здорові.

Детальніше
Defenx

Наша мета - захист смартфонів та ПК від хакерів та будь-якої можливої втрати Ваших даних. Ми пропонуємо повнофункціональний захист від шкідливих програм. Наш продукт конкурентоспроможний за ціною, а також ефективно використовує пам'ять пристрою (ПК або смартфона), інтернет трафік та процесор. Наша компанія – це поєднання високоякісного програмного забезпечення та інноваційного підходу, що дозволяє швидко завойовувати нові ринки.

Детальніше
Jetex

Компанія Jetex – постачальник IT обладнання та технологій для рішення глобальної мобільності, оптимізації та підвищення конкурентності бізнесу наших клієнтів.

Наша компанія – багатопрофільний постачальник із диверсифікованим та ексклюзивним продуктовим портфелем, завдяки якому ми можемо запропонувати своїм клієнтам широкий спектр IT обладнання та комплексних рішень для реалізації проектів будь-якого рівня складності.

Детальніше
кейси
зв`язатись з нами
info@tbg.ua
01001 Київ,
вул. Пушкінська, 10

(044) 365 44 77

support@tbg.ua

(044) 363 77 44